4m Vintage Led 36V Extension Clable
€4.00
- 4 m length
- Black cable
- Compatible with 36V festoon lights ONLY
- IP Rating IP44
- Indoor and outdoor use
- Professional quality
-
| Cable Material | PVC |
| Cable color | Black |
| IP Rating | IP44 |
| Insulation Class | II |
| LFA Compatible | No |
| Left Connector | Male Connector |
| Length | 4 m |
| Length range | from 3 to 5.99 m |
| PL24V Compatible | No |
| PLB Compatible | No |
| PML Compatible | No |
| Product Type | Accessory |
| Rectifier Type | Not present |
| Right Connector | Female Connector |
| Series | VINTAGE LED 36V |
Need some help?
Reviews
2 - 4 of 5 reviews
20 December 2020
5 / 5 - Prolunga di 4 metri, cavo nero
Ottimo articolo arrivato molto velocemente Consigliato
ACTIVATE YOUR
ACCOUNT BUSINESS GRATIS!
Activating a business account will give you many advantages such as:
- Discount reserved
- Personalised consulting
- Wide assortment
- Stock availability